BLOG educatie facultate master socialmediastudent
După primul semestru de master
Mi-a luat o vreme până să mă învrednicesc să scriu acest articol. Motivele sunt multiple și stările în contradicție. Mi-e greu să mă raportez obiectiv la toată experiența de la SNSPA- FCRP, când am avut o experiență atât de mișto la UniBuc-FLLS datorită și unor factori externi.
Să le luăm pe rând, totuși: (more…)


Nu am probleme la mansardă, nu plâng chiar fără motiv :)) Doar că de la un timp încoace tot plâng la reclame – ah, cum a fost perioada de la Crăciun cu toate reclamele alea cute! Trebuie să pun undeva toate clipurile și piesele astea pe care le găsesc, așa că am să încerc să le trec aici, periodic.